Ako vyliečiť choroby fyzického tela z úrovne informačného poľa

Védy nás učia, že naša skutočná podstata je večná nesmrteľná duša, plná poznania a blaženosti, ktorá je vytvorená z vyššej Božskej energie. Pri svojom putovaní vesmírom z určitých dôvodov zostúpila z duchovnej časti vesmíru do jeho materiálnej časti, kde sa obalila falošným egom, materiálnym intelektom a mysľou, energetickým a fyzickým telom. Falošné ego zapríčinilo, že večná nesmrteľná duša zabudla na svoju skutočnú podstatu a stotožnila sa s fyzickým telom, intelektom, mysľou. A tak začalo utrpenie.

Skutočná podstata

Štyri druhy utrpenia – bolesť pri narodení, choroba, starnutie a umieranie fyzického tela – sú naprojektované hlavným architektom, pre túto časť materiálneho vesmíru, aby sme sa tu, v tomto nám cudzom prostredí, nezdržiavali príliš dlho, trochu sa tu „pohrali“ a vrátili sa do nášho skutočného duchovného domova. Na tom sa zhodujú všetky hlavné náboženské systémy na Zemi.

Učenie véd nás učí o tom, že naša skutočná podstata – naša večná a nesmrteľná duša – je obalená vo fyzickom tele, v energetickom tele, v tele mysle a emócií, v tele intelektu a v tele osudu alebo blaženosti. Za mnou ako ajurvédskym terapeutom prichádzajú ľudia, s prosbou o pomoc pri liečení chorôb fyzického tela. Väčšinou nevnímajú širší kontext svojej choroby, ani pravý zmysel ľudského života, ale požadujú zázračnú tabletku, ktorá im umožní vyliečiť fyzické telo bez toho, aby menili niečo vo svojom živote, aby sa zamysleli nad odkazom, ktoré im choroba prináša. A keďže som ajurvéd, tak požadujú zázračnú tabletku v bylinkovej forme a najlepšie v bio kvalite 🙂 Žiaľ, tak to nefunguje.

Obvyklé choroby ľudí majú korene v tele osudu, a v tele mysle a emócií. Ich prejaveniu sa na fyzickej úrovni, v podobe konkrétnej choroby, predchádzalo dlhodobé ochorenie tela osudu, tela mysle a emócií. Ak sa choroba prejaví už na fyzickom tele, je to vlastne jej posledné štádium. Je to vtedy, ak človek nezachytí symptómy choroby v predchádzajúcich telách. Ak napríklad považuje žiarlivosť, hnev, sebeľútosť za normálne emócie „ ktoré má predsa každý“. Alebo napríklad považuje myšlienky spojené so strachom o peniaze a prežitie za normálne.  Ak si myslí, že jeho predkovia v rodovej línii si svoje problémy, nenaplnené túžby a sklamania odniesli so sebou na druhý svet a tie už v prítomnej realite nepôsobia.

Ako to vidí kvantová fyzika

Kvantová fyzika už potvrdila védam dávno známy fakt, že hmota je prejavom vedomia. To pre nás z pohľadu liečby fyzického tela znamená dve podstatné veci:

 1. Pri ochorení fyzického tela to znamená, že na tele sa prejaví choroba ako dôsledok „chorého“ vedomia.
 2. A preto vyliečiť choré fyzické telo znamená vyliečiť najskôr vedomie.

Čo znamená liečiť vedomie? Znamená liečiť v ňom obsiahnuté informácie, ktoré sú deštrukčné a nahradiť ich informáciami spásnymi. To sa za krátky čas prejaví na fyzickom tele ako vyliečenie.

Čiastočne to pripúšťa už aj alopatická medicína a toto jej poznanie je zahrnuté v pojme „psychosomatické choroby“.  Aj keď psychika, je len malou časťou toho neviditeľného a lekárskymi prístrojmi nemerateľného pôsobenia rôznych typov informácií na zdravie fyzického tela.

Posledná otázka je ako teda prepísať škodlivé informácie vo vedomí na liečivé? Odpovedí je viac – meditáciou, vyššou jogou, milosrdenstvom vyšších síl …

TimeWaver

Nemecký kvantový fyzik a filozof, s hlbokým duchovným zázemím, Marcus Schmieke dostal nápad integrovať súčasné poznanie väčšiny známych liečebných systémov do jedného prístroja. Naviac do prístroja, ktorý nepracuje priamo s fyzickým telom človeka, ale s jeho informačným poľom. A tak s kolektívom spolupracovníkov vyvinul TimeWaver, ktorý dokáže analyzovať v informačnom poli človeka vzorky kmitania, ktoré organizmus potrebuje, aby dokázal nastoliť rovnováhu v prípade porúch. Pozitívne vzorky kmitania dokáže prístroj nakmitať priamo do informačného poľa. Zjednodušene povedané prístroj dokáže v informačnom poli človeka nájsť deštrukčné programy a prepísať ich. To sa deje na úrovni karmickej, duchovnej, psychickej, energetickej, na úrovni informačného poľa orgánov, tkanív, buniek, molekúl a v rôznych častiach časovej osi – v minulosti, prítomnosti aj budúcnosti. Tým sa úspešnosť liečby fyzického tela násobne zvyšuje. Tento prístroj umožňuje uchopiť zdravotný, alebo iný problém v celej jeho šírke, pochopiť jeho odkaz a naštartovať liečebné procesy na viacerých úrovniach.

Takýmto spôsobom človek dokáže nielen riešiť svoj zdravotný problém, ale hlavne dokáže posunúť svoje vedomie na vyššiu úroveň. A to je podľa véd hlavná úloha, ktorú máme riešiť pri našom zrodení sa v ľudskom tele tu na Zemi.

Miro Maduda Bhaktanand
Učím ľudí, ako vziať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk podľa ajurvédy. Učím ľudí, ako vziať život do vlastných rúk podľa duchovného odkazu jogy. Viacej informácií o mne si prečítajte tu>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Nájdite konečné riešenie očisty Vášho tela

  Stiahnite si bezplatne ebook AJURVÉDSKY DETOX, KRÁĽ DOKONALEJ OČISTY A ZDRAVIA a objavte tajomstvo najdokonalejšej očisty

 • KONTAKT

  Iniciala s.r.o
  Dr.Lajčiaka 99
  032 42 Pribylina
  IČO: 44549580

  Ing.Miroslav Maduda

  miroslav@ayurvedainfo.sk

  +421 915 850 255