Digitálna škola praktickej ajurvédy

Digitálna škola praktickej ajurvédy vznikla ako odpoveď na požiadavky ľudí, ktorí ku mne chodia na diagnostiku a chcú získať základné praktické poznatky o ajurvéde v zrozumiteľnej a prijateľnej forme tak, aby ich okamžite mohli použiť v dennom živote pre seba a svojich blízkych.
Na základe týchto požiadaviek som zostavil výber tých najdôležitejších informácií z ajurvédy týkajúcich sa individuálnej ajurvédskej konštitúcie každého človeka, dôsledkov jej disharmónie a spôsobov jej opätovného privedenia do rovnováhy.
Takto zostavený projekt som najskôr testoval „naživo“ na seminároch v Žiline, Martine, Liptovskom Mikuláši a Poprade.
Teraz som ho dal do výslednej podoby multimediálneho produktu s názvom
„Digitálna škola praktickej ajurvédy“.

 

Produkt je určený ľuďom, ktorí sa chcú naučiť, ako si samostatne nastaviť trvalo udržateľnú rovnováhu pomocou životosprávy zohľadňujúcej individuálnu konštitúciu každého jednotlivca.

Z multimediálneho programu sa záujemci dozvedia, ako funguje v ľudskom tele päť prvkov, z ktorých sa skladá celý vesmír. Naučia sa, ako tieto prvky vytvárajú tri inteligencie, Vietor, Žlč a Sliz, ktoré určujú naše zdravie. Zistia, ako ich presne rozpoznať v ľudskom tele, čo spôsobuje ich disharmónia a ako opätovne nastaviť ich harmóniu, čím dosiahneme zdravie a dlhovekosť pomocou stravy, byliniek, masáže... Dozvedia sa tiež, ktoré potraviny sú vhodné pre konkrétnu konštitúciu a ako využiť časové rytmy prírody vo svoj prospech.

A ako funguje samotné vzdelávanie?

Ten, kto si kúpi Digitálnu školy praktickej ajurvédy,  si samostatne študuje z multimediálneho programu alebo skrípt kapitolu za kapitolou v pohodlí domova a v čase, ktorý mu vyhovuje.

Týmto spôsobom môže celá rodina získať informácie ako žiť v harmónii so svojou individuálnou ajurvédskou konštitúciou.

Harmónia so svojou prirodzenosťou zaručí pevné zdravie a dlhý život.

Aby ste si mohli pomocou informácií Digitálnej školy praktickej ajurvédy nastaviť tú správnu preventívnu alebo liečebnú životosprávu, je potrebné aby ste poznali vašu individuálnu ajurvédsku konštitúciu a prípadnú odchýlku.

To sa dá zistiť pomocou ajurvédskej diagnostiky u skúseného ajurvédskeho terapeuta. Napríklad TU.

Zákazníkom, ktorí si kúpia Digitálnu školu praktickej ajurvédy stanovím ich konštitúciu - prirodzenosť a súčasný stav - odchýlku od prirodzenosti s 50% zľavou za 25,- EUR

A aký je rozdiel medzi Digitálnou školou praktickej ajurvédy a Školou praktickej ajurvédy ?

Škola praktickej ajurvédy je dvojdňový seminár, na ktorom interaktívne preberáme tú istú učebnú látku, ktorá je obsahom Digitálnej školy praktickej ajurvédy. Na seminári je však možnosť klásť otázky a podrobnejšie prebrať učivo. Každému účastníkovi je na seminári stanovená jeho ajurvédska konštitúcia.

Digitálna škola praktickej ajurvédy je vhodná pre tých, ktorí sa nemôžu zúčastniť semináru kvôli svojim povinnostiam, alebo vzdialenosti od miesta konania seminárov.

Digitálna škola praktickej ajurvédy obsahuje 6 hodín multimediálneho výukového programu a skriptá v rozsahu 150 strán textu a  skladá sa z desiatich lekcií.

  1. ÚVOD. V nej sa dozviete základné tajomstvá ajurvédy.
  2. VIETOR ( VÁTA ). V nej sa dozviete všetko potrebné o vlastnostiach tohoto regulátora, ako presne ho rozpoznať v tele človeka a aké spôsobuje zdravotné problémy.
  3. VIETOR HARMONIZÁCIA V nej sa dozviete ako harmonizovať túto dóšu pomocou životosprávy, rešpektovania cyklov prírody, dostanete detailné zoznamy vhodných a nevhodných potravín, ako harmonizovať Vietor pomocou vybraných terapií a bylín.
  4. ŽLČ ( PITTA). V nej sa dozviete všetko potrebné o vlastnostiach tohoto regulátora, ako presne ho rozpoznať v tele človeka a aké spôsobuje zdravotné problémy.
  5. ŽLČ HARMONIZÁCIA . V nej sa dozviete ako harmonizovať túto dóšu pomocou životosprávy, rešpektovania cyklov prírody, dostanete detailné zoznamy vhodných a nevhodných potravín, ako harmonizovať Žlč pomocou vybraných terapií a bylín.
  6. SLIZ ( KAPHA ).V nej sa dozviete všetko potrebné o vlastnostiach tohoto regulátora, ako presne ho rozpoznať v tele človeka a aké spôsobuje zdravotné problémy.
  7. SLIZ HARMONIZÁCIA. V nej sa dozviete ako harmonizovať túto dóšu pomocou životosprávy, rešpektovania cyklov prírody, dostanete detailné zoznamy vhodných a nevhodných potravín, ako harmonizovať Sliz pomocou vybraných terapií a bylín.
  8. POROVNANIE REGULÁTOROV. V nej sa naučíme bezpečne rozpoznať znaky regulátorov - dóš v človeku a nezamieňať si ich.
  9. NÁSTROJE HARMONIZÁCIE . V nej si zosumarizujeme všetky dostupné nástroje harmonizácie rozladených regulátorov a vysvetlíme si učenie o dvadsiatich vlastnostiach hmotnej prírody a ich terapeutickom použití.
  10. KOMBINÁCIE REGULÁTOROV. V nej si vysvetlíme ako pracovať s duálnou konštitúciou a harmonizovať súčasne niekoľko regulátorov.

Tu nájdete krátku ukážku

Cena Digitálnej školy praktickej ajurvédy je 75 EUR.

Pre objednanie mi napíšte na mail miroslav@ayurvedainfo.sk a uveďte vašu presnú adresu.

Nezabudnite uviesť  spôsob platby - bankový prevod pred dodávkou produktu alebo dobierka.

V poistenej obálke vám pošlem USB kľúč s Digitálnou školou praktickej ajurvédy.

K cene pripočítavam balné a poštovné 3 EURÁ