NAOZAJ JE TO TAKÉ JEDNODUCHÉ?

Ako nedať chorobám z nachladnutia šancu

Z ebooku sa dozviete ako prechádzať chorobám z nachladnutia pomocou  jogovej techniky výplachu nosa slanou vodou.

Táto technika je vhodná aj na  liečbu množstva alergií, bolestí hlavy, očí, uší ale aj epilepsie a výbuchov hnevu.

Budete prekvapení aké ďalekosiahle a širokospektrálne účinky na naše zdravie má táto procedúra.

Dozviete sa, čo k tomu potrebujeme, ako ju správne vykonávať a aké sú kontraindikácie.

Cena ebooku je 5 EUR.

Pre jeho objednanie mi napíšte na mail: miroslav@ayurvedainfo.sk.

Platba je prevodom na účet.

Celý život som hľadal odpovede na základné otázky života – kto som, čo je zmyslom života a ako tento zmysel aplikovať v dennom živote. Táto cesta hľadania ma priviedla k jóge, ktorej sa venujem vyše tridsať rokov.

Cestu poznania mi otvorilo hlavne stretnutie s mojím jógovým Majstrom Vishwagurujim Mahamandaleshwarom Paramhansom Swamim Maheshwaranandom, ktoré ma priviedlo k štúdiu najstarších posvätných textov – k štúdiu Véd. 

Jednou z Véd je aj Ajurvéda, ktorá ma zaujala svojou praktickosťou a nadčasovosťou. Preto som sa jej rozhodol profesionálne venovať.

Najskôr som tri roky študoval ajurvédu u môjho prvého učiteľa – Pavla Hlôšku v jeho Škole ajurvédy, ktorému vďačím za schopnosť prakticky uchopiť a aplikovať ajurvédu v dennom živote.

Poznatky som si ďalej prehĺbil trojročným štúdiom ajurvédy u môjho druhého učiteľa Tribhangu Dasa na jeho Bhaktivedanta akadémii, ktorému som vďačný za hlboké vedomosti o ajurvéde a za priblíženie jej originálnych koreňov a zdrojov poznania.

Posledných šesť rokov sa profesionálne venujem ajurvédskym diagnostikám a školeniam.

Okrem toho som vedúci Jogacentra v Liptovskom Mikuláši a som cvičiteľom jogy pre začiatočníkov a pokročilých.

Pred niekoľkými rokmi som participoval na úspešnom rodinnom projekte „Škola intuície“, kde som sa venoval výuke intuície a kurzom videnia bez očí pre dospelých a detí. O tejto našej zaujímavej činnosti sme napísali knižku, „Vidieť bez očí, vedieť bez učenia“a bolo to veľmi inšpiratívne obdobie života.

Ako koníčka študujem Vastu – posvätné umenie architektúry a vplyvu prostredia v ktorom žijeme na naše zdravie a prosperitu a chystám sa na štúdium Jyotish – védskej astrológie.

Štúdium véd a zavedenie viacerých ich princípov do môjho života mi úplne zmenilo život v tom najlepšom slova zmysle. Na mojich prednáškach a seminároch sa snažím túto moju osobnú skúsenosť sprostredkovať s láskou a pokorou všetkým mojím poslucháčom.